İletişim Bilgileri  

 
Telefon ve e-posta Desteği
Bildiri özeti nedir?
Bildiri özeti nasıl hazırlanır?
Bildiri özeti örnekleri
Kabul mektubu örnekleri
Ana Sayfaya Dönüş
 

Dernekler ve Kongreler için Facebook, twitter, YouTube, i Tunes U, Audio ve Video PodCast, Wiki

Sadece Web Yetmez...

LookUs, akademik içeriklerin değerlendirilmesi ve yayınlanması konusundaki 13 yılı aşkın deneyimini, sizlerin sosyal ağ ve yeni mecralarda da yer almanız için kullanıyor. Toplantı ve kongrelerde oluşturduğunuz bilimsel içeriklerinizi, eğitim toplantılarınızı ve aklınıza gelebilecek tüm faaliyetlerinizi sizin için yayınlıyoruz. Üstelik sadece yayınlama değil, bu içeriklerin oluşturulmasında da teknik altyapımızla destek veriyoruz. İşte bunlardan bir kısmı:


Kongrenizin duyuru ve güncellemelerini, sonrasında da video ve text içeriklerini Facebook ortamında yayınlayabiliyor ve sizin adınıza kurumsal Facebook profilinizi oluşturuyoruz. Benzer şekilde Derneğinizin Facebook'da yer alması ve içeriklerinin yayınlanması için sizin adınıza tüm gerekli takipleri yapıyoruz. Kurumsal anlamda diğer tüm büyük Kurumlarda olduğu gibi, sizin için de en iyisini yapıyoruz. Ayrıca tüm duyuru, güncelleme ve önemli gelişmeleri, gene sizin adınıza oluşturduğumuz kurumsal twitter profilinizden yayınlıyoruz.

Sizin adınıza oluşturduğumuz profesyonel grafik düzeni, gözden geçirilmiş metinleri ve duyuruları ile Facebook ve twitter sosyal ağının tüm gücünü, Kurumunuza yakışır bir şekilde kullanıyoruz.

 

Apple firmasının e-eğitim indeksi iTunes U'da 800.000 Üniversitenin yanı sıra önde gelen uzmanlık dernekleri de yer alıyor. LookUs, burada da podcast'lerinizin (videolu/sesli-sunum) yayınlanması için gerekli tüm teknik bilgi ve rehberliği sunuyor. Üstelik bu içerikleri bilgisayarınızdan ya da iPhone'unuzdan izleyebiliyorsunuz. Podcast'lerinizin çekiminden, yayınlanması ve takibine kadar tüm işlemleri yapıyoruz.

Ayrıntı için tıklayın

     

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube'da aynı zamanda tüm büyük üniversite ve Kurumların kendi sayfaları olduğunu ve buradan Derslerini izleyebileceğinizi biliyor musunuz? LookUs burada mevcut çekimlerinizin işlenip yayınlanmasından, yenilerinin çekilmesine, bunların YouTube'da yayınlanmasına kadar gene tüm işlemleri sizin adınza takip ediyor.
 
Sadece sizin belirlediğiniz yazarlardan, sözgelimi Derneğinizin uzmanlarından oluşan bir yazar kadrosunun yazdığı bir ansiklopedi düşünün... Dünyanın en büyük online ansiklopedisi Wikipedia ile aynı altyapıyı kullanarak sizin "wiki"nizi oluşturuyor ve teknik desteğini veriyoruz.

Hepsi bir arada...

Dahası tüm bu ortamları birbiri ile ilişkilendirip sizi yeni mecralarda da en iyi şekilde temsil ediyoruz. Sözgelimi, bir eğitim videonun YouTube kanalınıza, İTunes kanalına eklendiğinde Facebook profilinize de ekliyor, twitter'da duyurusunu gerçekleştiriyoruz. Elbette güçlü mailing sunucularımızla da tüm onaylı listenize SPAM'a düşme korkusu olmadan gönderimini yapıyoruz.

LookUs Scientific®
...be swift

 

 
 

Online Kongre Hizmetleri
Kongre Web Sitesi
Bildiri Özeti Toplama ve Değerlendirme
Online Kayıt ve Konaklama
Elektronik Poster (e-poster)
Video Podcast, WebCast
Bilimsel Program Düzenleyici
Bildiri Özeti ve Tam Metin CD'leri
 

Online Kurumsal Hizmetler
Dernekler İçin Web Siteleri
Hakemli Dergiler İçin Online Makale Toplama
   ve Değerlendirme

Uluslararası Dizin Danışmanlığı
PubMed®, LinkOut® Hizmetleri
Online Çalışma Grupları
 

Referans
Çalıştığımız Online Hakemli Dergiler
Destek Verdiğimiz Kongreler
Yazarlar İçin Teknik Bilgiler

İletişim
Bize Ulaşın
LookUs

 
 
1999 - 2019 © LookUs Scientific

Bu sitede sözü edilen uygulamalara ait teknoloji, uygulama metodu, ekran görünüşleri; ticari marka, ticari görünüm, kanun dışı rekabet ve başka kanunlarca; yerel ve uluslararası copyright düzenlemeleri ile korunmuştur. Site üzerindeki herhangi bir metin ve imaj LookUs Bilişim Hizmetleri Ltd.'nin açık ve net izni olmadan kopyalanamaz veya dağıtılamaz.
Metinler ve şekiller içinde geçen gerçek şirket ve ürün adları, ilgili firmaların ticari markaları olabilir.