Uluslararası İndekslere Başvuru ve Takibi Danışmanlığı

Hakemli bilimsel dergilere verdiğimiz hizmete bir yenisini ekliyor ve uluslararası indekslere başvuru sürecinde de A'dan Z'ye danışmanlık hizmetini sunuyoruz. Özellikle Medline/Index Medicus ve SCI-E dizinlerine başvuru öncesinde, Dergiden beklenen ön koşulların sağlanıp sağlanmadığını dergi adına araştırıyoruz. Ardından teknik gereklilik ve yeterliliklerin sağlanıp sağlanmadığı konusunda detaylı raporumuzu sunuyoruz.

Başvuru öncesi uzmanlarımızın -kaynağından çevirerek- hazırladığı ön bilgiler ile başvuru sürecinin nasıl ve ne şekilde gerçekleşeceği, muhtemel sonuçların neler getirdiği gibi sorularınıza en net cevapları veriyoruz. Hatta başvuruyu Derginiz adına gerçekleştirerek, takibini de yapıyoruz.

Uluslararası dizinlerin kabul ettiği yayın politikası ile tam uyumlu çalışan JournalAgent sistemimizi kullananlar, teknik açıdan tüm şartları otomatik olarak sağlamış oluyorlar.Biz de başvuruya uygun olan ve dileyen Dergimizin işlemlerini standart hizmet paketi içerisinde gerçekleştiriyoruz.