Elektronik Poster (e-poster)

"Poster sunumu" olarak kabul edilen ve tam metinlerini online olarak topladığımız dokümanlar, gerekli düzenleme ve düzeltmelerden sonra plazma vizyon ve/veya video projeksiyon perdesi ile uyumlu hale getirilir.

Beraberinde geliştirdiğimiz yazılımla, periyodik olarak ekranlarda (plazma, monitör vb.) elektronik olarak sunulur. Posterler otomatik geçişli ve/veya arama opsiyonlu olarak istasyonlarda izlenebilmektedir.

Herkes İçin Kolaylık...

E-Poster uygulaması, yazarların PowerPoint vb. araçlar kullanıp posterlerini oluşturmaları için ekstra zaman harcamalarının önüne geçer. Hazırladığımız ekranlarda adım-adım yükleyecekleri içerikleri, poster sunumu şekline biz getiririz. Organizasyon firması olarak eksik-hatalı, gönderilmeyen posterler için planlama yapmak, zaman harcamak durumunda kalmazsınız. Tüm takip işlemini de biz gerçekleştiririz. Size sadece poster sunumun yapılacağı ekranların yerini belirlemek kalır.

Tam Metin İstasyonları

Online sistemle özetleri ve tam metinleri toplanan sözlü ve poster sunumlar, katılımcıların ulaşabileceği bilgisayar istasyonlarına yerleştirilir. Bu istasyonlarda özet, yazar, sunu başlığı, sunum yeri ve zamanı içerisinde arama yapabilen katılımcı, tam metinlerin yazıcı çıktısını alabilir. Sunumları izleyemeyen ve tam metnin bir kopyasının elinde olmasını isteyen katılımcılar için eşi bulunmaz bir uygulamadır.

E-Poster uygulaması, AbstractAgent™ ile entegre olarak çalışabilir.

Tam Metin ve Konuşmacı Metinlerinin İnternet Üzerinden Toplanması

Özetleri toplanan ve değerlendirilip kabul edilen bildirilerin "tam metinleri" (full text) de internet üzerinden toplanabilir. Uygulamamız, aynı uygulama AbstractAgent™ üzerinden katılımcıların tam metinleri yüklemesine, poster sunumlarını oluşturmasına olanak tanır.

Benzer şekilde konuşmacı metinleri de online sistem aracılığı ile toplanabilmektedir. Bu uygulamanın avantajı sahada kullanılacak sunu, konuşma vb. dokümanların tek bir havuzda toplanması, hoş olmayan sürprizlere fırsat bırakmamasıdır. İşlem sonunda kongre yetkilisi internetle bağlantısı olan her noktadan giriş yaparak bu dokümanlara ulaşabileceği gibi, CD halinde tarafımızdan da ulaştırılır.