Kongre Web Sitesi

Kongre, seminer, kurs ve daha pek çok türdeki organizasyonların duyurulmasında en etkin ve kalıcı ortam şüphesiz internettir. İyi bir kongre sitesi hem bilgiye daha çabuk ulaştırır, hem de organizasyona verdiğiniz önemi gösterir.

"Online Kongre" hizmetlerimiz, toplantılarınız için seçebileceğiniz bir çok elektronik servisi kapsar: Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi üzerinde online bildiri özeti bilimsel program ajandasıkongre ve otel kaydı ile e-poster, dijital duyuru ve daha pek çok konudaki ihtiyaçlarınıza çözümler sunar.

Online Kongre'nin tüm servisleri ardında 12 yıldan fazla tecrübesi bulunan LookUs® tarafından sağlanır Destek Verdiğimiz Kongreler Takvimi

Aynı zamanda sizin oluşturduğunuz sitelere de dilediğiniz online ürünlerimizle destek veriyoruz. Sözgelimi web sitesini sizin yaptığınız bir organizasyon için sadece bildiri özeti toplama hizmetini bizden alabiliyorsunuz.

Sizin için zamanın değerini biliyoruz. Sisteminizi en kısa sürede aktif hale getiriyor, güncellemelerinizi anında gerçekleştiriyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

LookUs ekibi olarak, uzun yıllar boyunca bu kriterleri gözeterek 400'ün üzerinde organizasyon için web sitesi tasarladık. Bu siteleri işletirken her zaman "en iyi" seçeneği sunmak için kullanıcı alışkanlıkları dahil pek çok konuda bilgi topladık ve değerlendirdik.

Biz yaptığımız tüm sayfaların benzersiz ve göz alıcı tasarımı olmasını, en önemlisi de güncel bilgiye en hızlı erişimi sağlamasını amaçlıyoruz.

Basitlik İçerikleri sunarken, en son teknolojileri kullanmayı ve geliştirmeyi ihmal etmiyoruz. Ama kimseden karışık menüleri çözmesini, saatlerini bilgisayar başında geçiren internet gurusu olmasını beklemiyoruz. Bunun için tüm çözümlerimizi bir parça "basitleştiriyoruz".

Bize duyduğunuz güvenin farkındayız. Bunun için çok çalışıyoruz.

Süreç nasıl işler?

Ajansınızın çalıştığı duyuru, taslak, hatta kendi yazdığınız dokümanları alırız. Hangi bilginin hangi başlık altına geleceğinden, sayfa düzenine kadar tüm tasarımı en kısa sürede bitirir ve görüşünüze sunarız. Onaydan kısa bir süre sonra da adınıza revize ettiğimiz alan adı altından sitenizi yayına sokarız.

Dilerseniz LookUs'ın ücretsiz ve "sınırsız" sunduğu alan adlarını da kullanabilirsiniz. Tüm güncellemelerinizi takip eden LookUs ekibi, sizden gelen e-postayı anında işleme sokar ve en kısa sürede sonuçlandırarak haber verir.

Ücretsiz alan adları

Sektör için ayırdığımız alan adlarını sınırsız ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Böylece süresi dolan alan adları için de ekstra ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Aşağıdaki boşluklara size uygun kelime (ya da kelimeleri) getirerek en uygun web adresini oluşturabilir ve istekte bulunabilirsiniz:

• www.[................................].kongresi.info
• www.[................................].konferansi.info
• www.[................................].kursu.org
• www.[................................].gunleri.org
• www.[................................].sempozyumu.info
• www.[................................].simpozyumu.info

Yukarıdaki alan adları, talep edildikten 10 dakika sonra aktif hale getirilir.

Örnek:
www.cerrahi.kongresi.info
www.patoloji.kursu.org
www.halksagligi2011.konferansi.info

Kongre sitesi, gerekli dokümanların sağlanması halinde 3 ila 7 gün arasında değişen sürelerde yayınlanır. Online Bildiri Özeti sistemi AbstractAgent™'ın uygulama süresi ise dakikalarla sınırlıdır. Güncellemeler anında gerçekleştirilir.